? Привіт, мої любі читачі, ділюся своїми висновками за цей прожитий рочок. ?

Отож, номер один, хоча вони усі практично рівнозначні:

? Я – найважливіше. Це не з точки зору егоїзму, ні, це означає, що я притягую до себе те, що собі дозволяю. Все крутиться навколо мене. Я живу у певній системі чи навіть системах, але все ж Я вправі вибирати!!! і це – головне. Ми щодня робимо вибір, а якщо не робимо, то хтось робить його за нас, але він є.

? Треба знати не лише те, що мені подобається, але і те, що мені не подобається, те, щоб робить мене слабшою, щоб вчасно це виявити і відкинути. До речі, зробіть собі такий список, ви заціните – кажу, як коуч.

? Потрібно робити більше, ніж думати! Оце дуже стосується соцмереж, там найчастіше транслюють такий “успішний успіх”, який для декого дуже демотивуючий. А потрібно просто почати щось робити!

? 90% людей думають, що воно якось зробиться само собою, але так не є. Я вже не хочу бути тими 90%.

? Ще от я зрозуміла, що я гарно розумію структуру продаючого поста, але вона мене бісить)) це такий мій особистий тарган, треба ще з ним працювати. Того дуже не люблю так писати, мені подобається транслювати те, що відчуваю і не впихати людям щось на кожному кроці.

? Думка інших. Ох, яка це біда і як важко її позбутися. Якщо коротко, то краще вчитись одразу правильно реагувати на неї, бо потім нереально довго. Тому, я зробила висновки і в моєї дитини буде з цим все ОК.

? Якщо мені справді щось важливе, то я знайду на то час. Друзі, пріоритети і ще раз пріоритети, ну ви зрозуміли, сподіваюсь.

? Погані речі, думки, люди ведуть до зниження ресурсності. Але поки це не написати, то не усвідомиш.

? Якщо я не працюю над здісненням моєї ідеї, то я працюю на чужу, або ж чужа стає моєю, це може робити мене нещасною.

? Я красуня. Треба було прожити аж 35 років, щоб почати так думати )))

Дякую, Тобі, Боженька, за цей рік! ?