Про автора

Мене звати Наталя, я мама своєї прекрасної донечки Адрі, любляча доця і кохана дружина, засновниця Школи для Леді, QA лід, … далі буде :). Я цікавлюсь психологією, розвитком, фінансами, тайм-менеджементом, здоровим харчуванням, усім, що стосується природнього батьківства і не тільки, а ГОЛОВНЕ – це як гармонійно поєднати то все без шкоди, надзусиль над собою чи перенасиченням теорією, а з легкістю і щоб все це стало стилем життя, власне не штучно, а природньо і наскільки це можливо, легко.

Я вважаю, що коуч – це лідер, який виховав багато лідерів. А жіночий коуч – це людина, яка розуміє “багатогранну” душу у тендітному тілі жінки і знає як допомогти їй досягти того, чого вона щиро прагне і чого варта.

Отож, моя місія – допомогти 1000 жінок стати щасливими, коханими, усміхненими та успішими у свому покликанні.

Давайте знайомитись, дружити, співпрацювати і розвиватись разом. Буду ділитись тут з Вами своїми знаннями здобутими від пройдених мною тренінгів, прочитаних книг, статистичних і емпіричних даних, зміксувавши і проаналізувавши це все через призму досвіду свого та моїх друзів і хороших знайомих.

Розповім Вам свою історію, точніше історію, яка передувала створенню нашої школи для Леді.

Народилась я у сім’ї, у якій були проблеми зі стосунками, з грошима і відповідно з поглядами на життя. Тим не менше, я ніколи не була обділена любов’ю.

далі буде…

Замовити консультацію